UBYTOVANIE A HOTELY V KÚPEĽOCH RAJECKÉ TEPLICE

HOTEL APHRODITE

   

HOTEL APHRODITE – tento najluxusnejší hotel v okolí je pýchou kúpeľov Rajecké Teplice. Je postavený v antickom štýle a je vybavený najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi. Je situovaný v príjemnom prostredí kúpeľného parku, neďaleko malebného jazierka v pokojnom prostredí slnečných skál. Strava sa podáva v novej reštaurácii v prepojenom hoteli Aphrodite Palace.

HOTEL APHRODITE PALACE

Aphrodite Palace  Aphrodite Palace Vstupná hala  Aphrodite Palace reštaurácia

HOTEL APHRODITE PALACE – je situovaný priamo v centre mesta Rajecké Teplice. Na procedúry sa dochádza do vedľajšieho hotela Aphrodite, ktorý je spojený vykurovanou chodbou. Hotel s pôvodným názvom Veľká Fatra prešiel celkovou rekonštrukciou.

HOTEL MALÁ FATRA

 

HOTEL MALÁ FATRA - hotel je situovaný v kúpeľnom parku, zhruba 100 metrov od luxusného kúpeľného domu Aphrodite, kde sú poskytované všetky liečebné procedúry. poskytuje 19 dvojlôžkových izieb a 7 jednolôžkových izieb. Zhruba 500 metrov od hotela sa nachádza aj termálne kúpalisko Laura.

VILLA FLÓRA

   

VILLA FLÓRA – toto zariadenie leží priamo v meste. Jeho výhodami sú blízkosť termálnych kúpalísk, vybavenie pre pobyty rodiny s malými deťmi, tiché a pokojné okolie.

HOTEL VILLA MARGARÉTA

 

HOTEL VILLA MARGARÉTA - leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí . Je plne vybavený pre rodiny s deťmi . Nachádza sa v blízkosti termálnych kúpalísk.

HOTEL LAURA

   

HOTEL LAURA - je známy predovšetkým vďaka obľúbenému termálnemu kúpalisku, s ktorým je prepojený. Nachádza sa priamo pod pekným vyhliadkovým vrchom Skalky. Na balneoterapeutické procedúry je možné zájsť do neďalekého liečebného domu Skalka alebo do kúpeľného domu Aphrodite.